Kategorie
Home Foto Fotopříslušenství Pouzdra a brašny na foťáky fotobatoh: TAMRAC 5767 Velocity 7x

fotobatoh: TAMRAC 5767 Velocity 7x

Jihočeský kraj
25. 9. 2020 - 12:45
1 000 Kč
Prodávající

Popis

Fotobatoh Tamrac 5767 Velocity 7x.

Řada brašen Velocity vznikla jako reakce na stále oblíbenější způsob nošení na jednom rameni, tzv. „sling pack“. Fotoaparát s nasazeným objektivem je podepírán dvěma polstrovanými přestavitelnými vertikálními přepážkami, které jsou zesíleny plastovými výztuhami. Unikátní design umožňuje nosit tyto brašny stejně komfortně jako batohy, ale bez nutnosti jejich sejmutí pro získání přístupu k fotografickému vybavení.

Víko uzavírané na zip se otevírá směrem od těla, tím získáte rychlý a pohodlný přístup k uložené technice. Polstrovaný křížový popruh dobře rozkládá váhu a přispívá k pohodlnému nošení. bederní pás Tuck-A-Way umožňuje bezpečné používání brašny při různých sportovních aktivitách, jako například na horských a cyklistických túrách.

Přední kapsa uzavíraná na zip je vybavená jak malými kapsičkami pro přehledné uložení mobilního telefonu, PDA nebo drobného fotopříslušenství, tak patentovaným systémem Memory & Battery Management Syste, jenž přehledně označuje použité paměťové karty a baterie pomocí symbolů červených vlaječek. Kapsa na vnitřní straně víka je vhodná pro ukládání filtrů a krytek na objektivy. Brašnu Velocity 7x je možné doplnit příslušenstvím Modular Accessory System (M.A.S.).

Brašna se dodává v černé barvě.

Speciální vlastnosti:
Modular Accesory System - modulární systém M.A.S. umožňuje fotografům doplňovat kapacitu batohů pomocí příslušenství, které se snadno připevní na brašnu vybavený tímto rychloupínacím systémem
Memory & Battery Management systém - pokud je kapsa na baterie a paměťové karty překrytá červenou vlaječkou, indikuje vybitou baterii nebo plnou kartu, v opačném případě je usnadněn přístup k nové baterii nebo prázdné kartě
Tuck-A-Way Waistbelt - bederní pás určený ke stabilizaci brašen za pohybu v terénu

Technické specifikace:
Vnitřní rozměry: 220 x 110 x 250 mm
Vnější rozměry: 290 x 140 x 300 mm
Hmotnost: 703 g

Základní údaje

Oblast inzerce
Jihočeský kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
40849957741250927836
1 000 Kč
Prodávající

fotobatoh: TAMRAC 5767 Velocity 7x

Zavřít
Prodávající
jitka
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!