Kategorie
Home Foto Videokamery Profesionální kamery Bezdrátová solární Wifi IP otočná kamera

Bezdrátová solární Wifi IP otočná kamera

Most
28. 3. 2022 - 23:34
2 500 Kč
Prodávající

Popis

Výkonná bezdrátová solární Wi-Fi IP kamera typu DOME s otočným motorizovaným objektivem ve venkovním provedení s krytím IP66, silným nočním infračerveným viděním, je vhodná pro firemní i domácí použití, pokud požadujete velice detailní a ostrý obraz s možností otáčení objektivu.Hladké ovládání náklonu a úhlu360 PTZ otáčení s naklápěním horizontálně o 320° / vertikálně až o 90°, Řízení pohybů kamery přes telefon včetně sledování real time videa.Rozlišení HD 1080PKamera je vybavena objektivem s rozlišením 1920 x 1080 pixelů. Obrázek je jasný a blíží se reálné scéně. Pokročilá komprese videa kodekem H.264.Prohlížení v reálném čase

Po propojení kamery s wifi sítí si můžete prohlédnout v reálném čase přenos obrazu prostřednictvím mobilních terminálů, jako jsou mobilní telefonyObousměrný zvukKřišťálově čisté reproduktory a vylepšený mikrofon zachovávají čistotu hlasu.

Nikdy nebylo tak snadné zůstat blíže k vaší rodině. Kdekoli jste. Duální režim zvuku.2. IR-Cut filtr Night VisionKamera je dodávána s infračervenou LED diodou s filtrem IR-Cut, který poskytuje jasné noční fotografie a videaIP66 Vodotěsná a prachotěsnáProfesionální venkovní vodotěsný design IP66, s velmi dobrou trvanlivostí a utěsněním, ochrana před drsným počasím a okolním prostředím.Detekce pohybu a upozornění e-mailem, nebo notifikací v aplikaciInteligentní detekce pohybu vám pomůže pozorně sledovat každý pohyb, ke kterému došlo ve vaší domácnosti a kanceláři. A váš telefon obdrží okamžitý alarmový e-mail (notifikaci) s obrázky pořízenými při invazi do domu nebo kanceláře.Hlavní rysy1. Vysoká rychlost připojení a stabilní připojení.

2. video je obousměrně zašifrováno, aby nemohlo dojít k zneužití nebo stažení videa.

3. Maximální podpora pro 128Gb MicroSD kartu.

4. Obousměrný hlasový interkom a monitorování obrazovky v reálném čase.

5. Nově přidaná funkce AP hotspotu (přímé připojení ke kamerce přes wifi).

6. Podpora onvif pro připojení DVR NVR

Základní údaje

Oblast inzerce
Most
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
92128009911046683081
2 500 Kč
Prodávající

Bezdrátová solární Wifi IP otočná kamera

Zavřít Zavřít
Prodávající
Tomáš Jelínek
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!