07.01.2019 19:47   |  Nabídka / Prodám   |  Videokamery   |   Profesionální kamery
Cena: 25 000 Kč

Popis: Nabízím velice zachovalou a minimálně používanou kameru SONY HXR-NX70E, více popis níže:

Certifikát IP54 – Ochrana proti dešti a prachu.

Videokamera HXR-NX70E zaručuje díky certifikátu IEC60529 IP54, že vaše natáčení v deštivém či extrémně prašném prostředí proběhne vždy naprosto bezproblémově a to bez použití jakýchkoliv ochranných pláštěnek a obalů. Tato videokamera byla navržena tak, aby se prachové částice, písek, déšť nebo stříkající voda nedostaly dovnitř jejího kompaktního těla a nepoškodily elektroniku. Kamera ovšem nesmí být ponořena do vody, neboť není určena na podvodní záběry bez použití pouzdra. Dodávané doplňky jako držák XLR externích mikrofonů není certifikován IP54 a je tedy zapotřebí jej v extrémních natáčecích podmínkách sejmout, popř. použít ochranné obaly.

Ultra-širokoúhlý objektiv Sony G-lens 26,3mm

Objektivy Sony G-lens byly navrženy pro kombinaci s citlivými snímači Sony Exmor R™ CMOS tak, aby vytvářeli ostré, detailní záběry s přesnou reprodukcí barev. Ohnisková vzdálenost 26,3mm nabízí širokou perspektivu, díky které je možné zachytit větší plochu snímané scény a kameraman se může přiblížit k danému objektu na mnohem kratší vzdálenost než u běžných videokamer.

Perfektně zpracovaný prstenec s předvolbou funkcí.

S videokamerou HXR-NX70E získáte plně manuální ovládání zásadních funkcí jako jsou Focus / Zoom / Iris a to díky manuálnímu prstenci, na který je možné přednastavit jednu ze základních funkcí. Funkce, které aktuálně neovládáme, vždy zůstávají pevně nastaveny dle naší předchozí volby. V automatickém režimu videokamery lze některé z funkcí ovládat manuálně (například ostření).

Optický stabilizátor obrazu STEADYSHOT s aktivním režimem

Nový pokrokový stabilizační systém 3-Way Shake-Cancelling zaručuje až 10x stabilnější záběry, než standardní systémy STEADYSHOT. Perfektně také funguje při použití funkce Zoom. Jakmile kameraman pomocí transfokátoru začne přibližovat snímaný objekt, elektronická část stabilizátoru začne spolupracovat s optickou částí a tak efektivně redukuje chvění kamery. Stejná technologie snižuje také chvění kamery ve směru vychýlení, které je zcela běžné při natáčení za chůze.

Sony Exmor R ™ CMOS snímač s jedinečnou technologií Back-Illuminate

Profesionálním kameramanům se jen málokdy podaří filmovat za ideálních světelných podmínek (např. při studiové osvětlení). Nový snímač Sony Exmor R ™ CMOS s jedinečnou technologií Back-Illuminate ( která maximalizuje plochu, jež zachycuje dopadající světlo na jeden pixel ) poskytuje špičkovou citlivost při extrémních světelných podmínkách s naprosto čistým obrazem a výrazným potlačením šumu. Citlivost senzoru Sony Exmor R ™ CMOS je minimálně 2x vyšší než u konkurenčních CMOS senzorů stejné velikosti i velikosti pixelu.

Full HD - 50P záznam videa a 12.3 Megapixel ve foto režimu

Videokamera HXR-NX70E umožňuje natáčení v kvalitě Full HD ( 1920x1080 ) s možností volby 50p, 50i a 25p. Současně při natáčení videa lze pořizovat i statické snímky 12.3 Megapixel ( 4672x2628 ). Tato funkce ( Dual Rec ) však není aktivní, pokud je režim záznamu nastaven na FX nebo PS. Videokamera také podporuje okamžité přehrávání záznamu přes HDMI na jakémkoliv LCD televizoru vybaveném tímto konektorem. Pro starší typy televizorů je tu standardní analogové propojení RCA.

Geotagging s vestavěným GPS přijímačem

Zabudovaný GPS přijímač vytváří z videokamery HXR-NX70E ideální nástroj nejenom pro profesionální kameramany. Dává vám možnost, velice přesně “geotaggovat“ (označovat) místa natáčení, takže je později velmi snadné znovu se na danou lokaci kdykoliv vrátit. Navíc lze uložená GPS data snadno sledovat na mapách GOOGLE nebo mohou být extrahována pomocí běžného PC či notebooku.

XLR adaptér s phantomovým napájením a externím mikrofonem

Dva XLR audio vstupy se zabudovaným phantomovým napájením +48V, které je naprosto nezbytným standardem pro záznam zvuku Linear PCM bez šumu a dalších nežádoucích ruchů. Výchozí pozice nastavení zvuku jsou zvýrazněna na externí rukojeti pro snadnou orientaci zeleně, s cílem zamezit nechtěným chybám v průběhu natáčení. Ergonomicky designovaná rukojeť je navíc odnímatelná pro filmování v nestandardních lokacích nebo při nenadálých situacích.
Kvalitní směrový mikrofon ECM-XM1 je již dodáván spolu s videokamerou.

3,5 " dotykový XtraFine ™ LCD displej

Velký 3,5“ Xtrafine LCD dotykový displej ( 921 tis. bodů ) poskytuje ostrý, jasný, živý obraz umožňující snadné nastavení videokamery: vyvážení bílé, nastavení expozice, clony, zaostření apod. Dále jsou na displeji zobrazeny pomocné funkce jako Zebra, Peking a Histogram. Novou předností HXR-NX70E je velký optický hledáček -1.3 mil. bodů v rozlišení 852 x 480, který je převzat s vyššího XDCAM modelu Sony PMW-EX1.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit
Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14706530
Počet zhlédnutí:
23 118x
Zhlédnutí detailu:
305x