Kategorie
Home Foto Videokamery Kamery na paměťové karty Genius G-SHOT DV510-kapesní dig. kamera,záruka,TOP STAV
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Genius G-SHOT DV510-kapesní dig. kamera,záruka,TOP STAV

Celá ČR
20. 9. 2011 - 19:03
1 000 Kč
Prodávající
PeFu

Popis

Prodám kameru Genius G-SHOT DV510 - plně funkční, perfektní stav, v záruce, přidám kartu 4GB,USB+TV kabely, obal, návod, doklad o koupi
Lehká kapesní digitální videokamera Genius
Model G-Shot DV510 přináší 5,1 megapixelový CMOS snímač, který je vhodný pro nahrávání videa, hlasu či klasické fotografování. Kamera disponuje při fotografování a filmování čtyřnásobným digitálním zoomem a rozlišením statického snímku až 12 megapixelů s pomocí softwarové interpolace.
Tento snadno přenosný model s 2,4“ TFT displejem a video rozlišením VGA je schopen se čtyřmi plně nabitými AA bateriemi nahrát více než 60 minut videa ve formátu AVI/MJPEG nebo zachytit kolem 300 JPEG fotografií. Uživatel může případně využít jako zdroj napájení LiOn baterii, která však není součástí balení. Kamera podporuje paměťové SD karty až do kapacity 4GB. Komunikaci videokamery s PC zajišťuje mini USB konektor, pro připojení k televizoru slouží přiložený kabel TV Out. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům se přístroj pohodlně vejde do dámské kabelky, případně jej lze připnout k opasku kalhot, takže nezabere více místa než běžný digitální fotoaparát.
Funkce a technické parametry:
• 5 megapixelová digitální videokamera
• 4x digitální zoom
• Formát videa AVI/MJPEG
• 2,4“ barevný TFT displej
• LED podsvícení do špatně osvětleného prostředí

Genius G-SHOT DV510-kapesní dig. kamera,záruka,TOP STAV

Zavřít
Prodávající
PeFu
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!