Kategorie
Home Foto Videokamery HDD kamery Digitální kamera Canon DC50

Digitální kamera Canon DC50

Náchod
30. 11. 2021 - 10:54
16 400 Kč
Prodávající

Popis

Nejvýkonnější DVD videokamera na světě DC50 je vybavena obrazovým procesorem DIGIC DV II a optickým stabilizátorem obrazu Super Range.

Nejvýkonnější DVD videokamera na světě DC50 je vybavena obrazovým procesorem DIGIC DV II a optickým stabilizátorem obrazu Super Range - technologiemi původně vyvinutými pro HD produkty společnosti Canon.

CCD 5,39 megapixelů, filtr primárních barev RGB, nahrávání přímo na DVD (-R/-RW/-R DL)
10x optický zoom, optický stabilizátor obrazu Super Range
Obrazový procesor DIGIC DV II - záruka mimořádně vysoké kvality videozáznamů a vynikající funkčnosti pro fotografování
Prodloužená doba nahrávání, kompatibilita s dvouvrstvými disky Dual Layer a nízká spotřeba energie
Snadné ovládání jednou rukou, nová funkce rychlého spuštění Quick Start
Snímač CCD 5,39 megapixelů
DC50 je první 5megapixelová DVD videokamera na světě. Snímač CCD s rozlišením 5,39 megapixelů snímá videozáznamy s dokonale vykreslenými detaily přímo na disky DVD. Filtr primárních barev RGB zajišťuje reprodukci čistých a zářivých barev.

Kamera je vybavena funkcí nahrávání ve skutečném širokoúhlém formátu 16:9. 2,7" LCD a 0,27" barevný elektronický hledáček EVF (Electronic Viewfinder) umožňují uživatelům sledovat záznam během nahrávání a přehrávat ho ve skutečném širokoúhlém formátu.10x optický zoom a optický stabilizátor obrazu Super Range
Společnost Canon již 70 let udržuje pozici předního hráče v inovaci optických technologií. Kamera je vybavena výkonným objektivem s 10x optickým zoomem, ND filtrem a optickým stabilizátorem obrazu Super Range, což jsou prvky, které byly poprvé použity ve videokameře HV10.

Optický stabilizátor obrazu Super Range je vyspělý systém stabilizace obrazu, který byl primárně vyvinut pro druhou generaci HD videokamer Canon. Detekuje vysoko i nízkofrekvenční vibrace, např. pomalé pohyby těla působené dýcháním. Proto je kompenzace roztřesení záznamu daleko efektivnější. Tento systém je rovněž velmi účinný i v případě fotografování.

Základní údaje

Oblast inzerce
Náchod
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
91291230131458659681
16 400 Kč
Prodávající

Digitální kamera Canon DC50

Zavřít Zavřít
Prodávající
nekonecno8 peace
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!