Kategorie
Home Foto Klasické foťáky Speciální fotoaparáty Lomography Lomo'Instant Wide

Lomography Lomo'Instant Wide

Celá ČR
2. 8. 2022 - 16:26
3 000 Kč
Prodávající

Popis

Prodám použitý fotoaparát, mírné škrábance, funkční, na tužkové baterie. Některá příslušenství nebyla nikdy používána (např. barevné filtry). Viz foto.

Specifikace viz popis prodejce, kde byl zakoupen:

Lomo’Instant Wide je ten nejlepší instantní fotoaparát s širokým úhlem záběru a neomezenými kreativními možnostmi. Díky plně automatickému režimu ho může používat úplně každý a fotky budou vždy perfektní, při západu slunce, v denním světle i v noci. Lomo’Instant Wide však umí mnohem víc. Neomezeně dlouhé expozice, multiexpozice, barevné filtry pro blesk, rychlé zónové ostření. Super vychytávka je dálkové ovládání v krytce objektivu. Sada obsahuje Close-Up předsádku pro makro a blízké portréty, super-širokoúhlý objektiv a splitzer pro důmyslné koláže z multiexpozic. Lomo’Instant Wide používá instantní film Fujifilm Instax Wide.

Lomo’Instant Wide je vybavený plně automatickým režimem (A), díky kterému bude hračka používat fotoaparát i pro úplné začátečníky. Fotky budou vždy povedené za všech světelných podmínek. Pro pokročilé však nabízí spoustu zábavy s dvěma kreativními režimy. Lze zvolit pevný čas 1/30 nebo mód (B) Bulb pro dlouhé expozice bez omezení, ideální pro čarovné noční záběry. Možné je využít i korekci expozice ve dvou krocích +/- pro světlejší nebo tmavší fotky.

Dálkové ovládání
Skvělou vychytávkou nejen pro noční záběry s dlouhou expozicí je dálkové ovládání integrované v krytce objektivu. Využijete ho ale i pro společnou fotografii s přáteli, na širokoúhlé fotky z Wide se určitě vejdou všichni!

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
63503173687017766354
3 000 Kč
Prodávající

Lomography Lomo'Instant Wide

Zavřít Zavřít
Prodávající
Pavlína Klemens
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!