Kategorie
Home Foto Digitální fotoaparáty Digitální Bezzrcadlovka SONY A7 II

Digitální Bezzrcadlovka SONY A7 II

Litvínov
5. 6. 2021 - 10:41
25 000 Kč
Prodávající
Eva Komínková

Popis

Prodám SONY A7 II tělo bez objektivu zakoupený letos v březnu. Záruka, bez vad, poškození, plně funkční. V případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte :)

Full-frame systémový fotoaparát Sony α7 Mark II - poloviční hmotnost oproti digitálním zrcadlovkám, plnoformátový snímač (35mm) s 24,3 Mpx a nově také s 5 osou stabilizací obrazu.

Full-frame snímač Exmor® s rozlišením 24,3 Mpx v modelu α7 Mark II je stejný jako snímač předních digitálních zrcadlovek. Díky nejnovějšímu obrazovému procesoru BIONZ X od společnosti Sony a nejpokročilejšímu automatickému ostření včetně pětiosé stabilizace obrazu nabízí model α7 Mark II výjimečné detaily, citlivost a kvalitu. Připravte se na výkon, který posune vaše fotografování na zcela novou úroveň.
24,3 Mpx plnoformátový snímač - Tento pozoruhodný nový snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: vysoké rozlišení, špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou úroveň šumu.
Sony BIONZ X - S nejnovějším obrazovým procesorem Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.Proč je nejnovější procesor Sony nejlepší? Detailní reprodukce obrazu a technologie omezující difrakci přinášejí přirozenější kontury a redukují rozmazání světlých bodů, zvláště při vyšším clonovém čísle.

Parametry

Výrobce / značka
Sony
Model
Alpha 7 II
Druh fotoaparátu
Kompakty s výměnným objektivem

Základní údaje

Oblast inzerce
Litvínov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
75583701677755159263
25 000 Kč
Prodávající
Eva Komínková

Digitální Bezzrcadlovka SONY A7 II

Zavřít
Prodávající
Eva Komínková
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!