Kategorie
Home Foto Digitální fotoaparáty Digitální Bezzrcadlovka SONY A7 II

Digitální Bezzrcadlovka SONY A7 II

Litvínov
5. 6. 2021 - 10:41
25 000 Kč
Prodávající
Eva Komínková

Popis

Prodám SONY A7 II tělo bez objektivu zakoupený letos v březnu. Záruka, bez vad, poškození, plně funkční. V případě jakýchkoliv dotazů mne kontaktujte :)

Full-frame systémový fotoaparát Sony α7 Mark II - poloviční hmotnost oproti digitálním zrcadlovkám, plnoformátový snímač (35mm) s 24,3 Mpx a nově také s 5 osou stabilizací obrazu.

Full-frame snímač Exmor® s rozlišením 24,3 Mpx v modelu α7 Mark II je stejný jako snímač předních digitálních zrcadlovek. Díky nejnovějšímu obrazovému procesoru BIONZ X od společnosti Sony a nejpokročilejšímu automatickému ostření včetně pětiosé stabilizace obrazu nabízí model α7 Mark II výjimečné detaily, citlivost a kvalitu. Připravte se na výkon, který posune vaše fotografování na zcela novou úroveň.
24,3 Mpx plnoformátový snímač - Tento pozoruhodný nový snímač má všechny předpoklady k zachycení prvotřídních snímků: vysoké rozlišení, špičkovou citlivost, extrémní dynamický rozsah, nepřekonatelné detaily a nízkou úroveň šumu.
Sony BIONZ X - S nejnovějším obrazovým procesorem Sony můžete očekávat jen výjimečné výsledky: věrněji vykreslené barvy, lepší redukci šumu a rychlejší snímání série fotografií.Proč je nejnovější procesor Sony nejlepší? Detailní reprodukce obrazu a technologie omezující difrakci přinášejí přirozenější kontury a redukují rozmazání světlých bodů, zvláště při vyšším clonovém čísle.

Parametry

Výrobce / značka
Sony
Model
Alpha 7 II
Druh fotoaparátu
Kompakty s výměnným objektivem

Základní údaje

Oblast inzerce
Litvínov
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
75583701677755159263
25 000 Kč
Prodávající
Eva Komínková

Nahlásit inzerát

Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!