Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Pentax K-30 + Pentax DA 18-135mm

Výrobce fotoaparátuPentax
Model fotoaparátuK-30
Druh fotoaparátuDigitální zrcadlovky

Cena:

12 600 Kč

Popis:

Dobrý den, nabízím na prodej kit Pentax K-30 s objektivem SMC Pentax DA 18-135mm ED AL (IF) DC WR. (tělo i objektiv odolné proti prachu, vlhkosti a stékající vodě).Zakoupeno u VK Foto v květnu 2013, je tedy již po záruce, ale tělo(nafoceno necelých 9.500 snímků) i objektiv ve skutečně velmi dobrém stavu. Objektiv, včetně obou krytek, sluneční clony a pozdra, ve výborném stavu - opticky,mechanicky i vzhledově. Tělo fotoaparátu má pár nepatrných škrábanečků na displayi(čistě kosmetická záležitost) a při výměně akumulátoru je třeba znovu nastavit datum a čas. Jinak je tělo neopotřebované a naprosto funkční. Nahrán poslední aktuální firmware 1.06.

Prodávám samozřejmě jako původní, zcela kompletní balení, včetně obsáhlého českého manuálu, CD, kabelů, nabíječky, krabice, dokladů... V ceně navíc přidám náhradní neoriginální akumulátor a kartu SanDisk Ultra 4GB.

Nejlépe osobní předání v Praze, ale klidně pošlu i na dobírku po předchozí úhradě poštovného.

Upozornění: Níže uvedené obrázky modelu K-30 jsou poskytnuty pro ilustrační účely z internetové databáze KatalogFotoaparatu.cz. Nepocházejí tedy přímo od zadavatele inzerátu, a tak se barva, stav a další vlastnosti nabízeného zboží mohou od výše zobrazených fotografií lišit!
K-30 - ilustrační obrázek č. 1K-30 - ilustrační obrázek č. 2K-30 - ilustrační obrázek č. 3K-30 - ilustrační obrázek č. 4K-30 - ilustrační obrázek č. 5

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12490006

Počet zhlédnutí:

32 579x

Zhlédnutí detailu:

533x

Galerie TOP inzerátů - Digitální fotoaparáty

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 035 349 inzerátů